BİOENERJİ EVİ - İsmail YILDIZKOL
   BİOENERJİ

Bioenerji terapisi, kişinin bio-alanı ile bioenerji doğal akışını engelleyen blokları tespiti kaldırılması için özel el teknikleri kullanarak, fiziksel, duygusal zihinsel hastalıkları tedavi eden şifalandıran bir yöntemdir.
 
Bioenerji Alanı nedir?
Bilim adamları her canlının bir bio-alan dediğimiz  elektromanyetik enerji alanında yaşadığını, sarılı olduğunu kabul etmektedir. Bu alan bio enerji alanı AURA mızdır.
Bioenerji doğal bir nehir gibi vücudumuzun dışına doğru akar.
Bioenerji terapisi alarak şifalanma yaklaşık binlerce yıldır uygulanır ayrıca dünya çapında bilinir.
 
Fiziksel bedenin, hastalıklı veya hastalık belirtisi gösteren uzun süreli bir dengesizlik durumunda, bioenerji kapasitesine sahip olan vücudun biyoenerji bedeninin dengelenmesine dayanmaktadır Bioenerji terapisi uygulayıcısı tarafından biyoenerji vücudun dengeleme gerçeği ile tedavi mümkün olmaktadır.
 
Bu, güvenli  inanılmaz başarılı şifa yöntemi, dünya çapında 50 milyondan fazla insana yardımcı olan bir yöntemdir. Enerji bedenimiz dengeli ve eşit şekilde fiziksel bedeni çevrelediğinde, sağlıklıyız, ancak enerji bedenimiz dengesiz ve dağınık olduğu zaman, çok sık hasta oluruz. Hasta olduğumuzda BİOENERJİ ile bu hastalığımız tedavi olur.
 
BİOENERJİ uygulamaları ile genel olarak sağlık, güç, hastalıklara karşı direncini güçlendirir uygulama vücudun güçlü savunma işlevini geri kazandırır, Fiziksel  psikolojik stres direncini artırır, fiziksel güç ve dayanıklılık artar, rahatlatır, ağrıyı ortadan kaldırır, yorgunluğu azaltır, daha derin aynı zamanda sağlıklı uyku sağlar.

   HİZMETLERİMİZ
Bizden Haberler
Copyright 2014 Tüm Hakkı Saklıdır.
print '

izmir escort

';